O nas

Misją E-nform Sp. z o.o. jest dostarczanie klientom nowoczesnych rozwiązań IT oraz profesjonalnych usług doradczych zwiększających bezpieczeństwo i efektywność ich organizacji.

Jesteśmy wyjątkowym zespołem, który łączy specjalistów z rozmaitych dziedzin. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie audytu, kontroli wewnętrznej, systemów bezpieczeństwa, platform analitycznych i inżynierii oprogramowania.

Rafał Hryniewicz

Prezes zarządu Certyfikowany analityk kryminalny i kontroler wewnętrzny. Specjalista w zakresie analizy strategicznej, wywiadowczej i kryminalnej z bogatym doświadczeniem w obszarze zapobiegania oraz wykrywania przestępstw i nieprawidłowości, a także identyfikowania zagrożeń w tym zakresie. Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie. Wykładowca (m.in. na studiach wyższych) z zakresu bezpieczeństwa biznesu, strategicznego wywiadu biznesowego, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa, problematyki whistleblowingu oraz zapobiegania i zwalczania korupcji i konfliktu interesów.

Kamil Piętak

Członek zarządu Doktor nauk informatycznych, analityk i architekt systemów informatycznych z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów IT. Dydaktyk i wykładowca na uczelni wyższej - prowadzi zajęcia z programowania, projektowania systemów oraz metodyk wytwarzania projektów informatycznych.