• e-nform
  • ABD – Agencja Bezpieczeństwa i Detektywistyki

ABD – Agencja Bezpieczeństwa i Detektywistyki

February 1, 2021

news:

ABD – Agencja Bezpieczeństwa i Detektywistyki

Jest nam miło poinformować, że ABD – Agencja Bezpieczeństwa i Detektywistyki – założona przez byłego naczelnika wydziału Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji w Poznaniu, młodszego inspektora (podpułkownika) i detektywa Macieja Zygmunta – dołączyła do grona Partnerów e-nform.Dzięki partnerskiej kooperacji z E-nform Agencja Bezpieczeństwa i Detektywistyki będzie mogła oferować swoim klientom wysokiej jakości usługi w obszarze wdrożeń i obsługi systemów zgłaszania nieprawidłowości opartych na profesjonalnym i najbardziej zaawansowanym funkcjonalnie polskim systemie whistleblowingowym e-nform.

E-nform natomiast zyska kolejnego profesjonalnego partnera, który specjalizuje się w szczególności w obszarze bezpieczeństwa biznesowego i compliance oraz gwarantuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

Cieszymy się również, że nasz nowy Partner – tak jak E-nform – także angażuje się w działalność edukacyjną, współtworząc m.in. kierunki studiów poświęconych problematyce, którą się zawodowo zajmuje.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
mapa_rafal_hryniewicz
dobra-wiara-i-motywacja-sygnalisty
KIM-JEST-SYGNALISTA

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top