Projekt NCBiR

Wszystko co musisz wiedzieć.

Praktycznie od początku 2019 r. do października 2022 r., konsorcjum składające się z trzech podmiotów, tj. Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Stowarzyszenia Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego (Poznań) oraz E-nform Sp. z o.o. (Warszawa) uczestniczy w projekcie realizowanym na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa pt. „Przetwarzanie i analiza danych masowych w odniesieniu do przestępstw gospodarczych” (dalej „Projekt”). Celem tego ambitnego przedsięwzięcia, finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jest opracowanie platformy analitycznej wspierającej proces przetwarzania (w tym analizy) danych na potrzeby identyfikacji i rozpoznania przestępstw gospodarczych przez powołane do tego celu służby i organy ścigania. Projekt obejmuje zarówno prace badawcze, jak również prace rozwojowe.

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top