• e-nform
  • Certyfikat bezpieczeństwa dla aplikacji e-nform

Certyfikat bezpieczeństwa dla aplikacji e-nform

14 sierpnia, 2020

news:

Certyfikat bezpieczeństwa dla aplikacji e-nform

Z niemałą satysfakcją informujemy, że polska platforma whistleblowingowa firmy E-nform uzyskała certyfikat bezpieczeństwa wydany przez międzynarodową firmę doradczą Rödl & Partner w Polsce.

Weryfikacja systemu e-nform miała na celu sprawdzenie, czy zapewnia on:

1) bezpieczeństwo informacji,

2) anonimowość zgłaszającym,

3) zgodność z wymogami RODO.

We wszystkich ww. obszarach platforma e-nform uzyskała pozytywne opinie 😊💪, co świadczy o tym, że firma e-nform dokłada wszelkich starań by zapewnić swoim klientom i partnerom produkty oraz usługi na możliwie najwyższym poziomie.

Decyzja o poddaniu się weryfikacji przez profesjonalny podmiot zewnętrzny nigdy nie jest łatwa, ale jest wyrazem odpowiedzialności za to co robimy i dla kogo to robimy 😊 Jesteśmy także świadomi, że bezpieczeństwo informacji to nie jest stan, do którego się dąży lecz proces, który należy stale monitorować i doskonalić, m.in. poprzez tego typu testy.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top