• e-nform
  • Certyfikat bezpieczeństwa dla aplikacji e-nform

Certyfikat bezpieczeństwa dla aplikacji e-nform

August 14, 2020

news:

Certyfikat bezpieczeństwa dla aplikacji e-nform

Z niemałą satysfakcją informujemy, że polska platforma whistleblowingowa firmy E-nform uzyskała certyfikat bezpieczeństwa wydany przez międzynarodową firmę doradczą Rödl & Partner w Polsce.

Weryfikacja systemu e-nform miała na celu sprawdzenie, czy zapewnia on:

1) bezpieczeństwo informacji,

2) anonimowość zgłaszającym,

3) zgodność z wymogami RODO.

We wszystkich ww. obszarach platforma e-nform uzyskała pozytywne opinie 😊💪, co świadczy o tym, że firma e-nform dokłada wszelkich starań by zapewnić swoim klientom i partnerom produkty oraz usługi na możliwie najwyższym poziomie.

Decyzja o poddaniu się weryfikacji przez profesjonalny podmiot zewnętrzny nigdy nie jest łatwa, ale jest wyrazem odpowiedzialności za to co robimy i dla kogo to robimy 😊 Jesteśmy także świadomi, że bezpieczeństwo informacji to nie jest stan, do którego się dąży lecz proces, który należy stale monitorować i doskonalić, m.in. poprzez tego typu testy.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
mapa_rafal_hryniewicz
dobra-wiara-i-motywacja-sygnalisty
KIM-JEST-SYGNALISTA

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top