• e-nform
  • Druga część odcinka 3. Akademii E-nform “Od whistleblowingu do doskonalenia organizacji”

Druga część odcinka 3. Akademii E-nform “Od whistleblowingu do doskonalenia organizacji”

June 13, 2023

news:

Druga część odcinka 3. Akademii E-nform “Od whistleblowingu do doskonalenia organizacji”

🔥 Już jest druga część 3 odcinka Akademii E-nform! W trzecim odcinku, zatytułowanym “Od whistleblowingu do doskonalenia organizacji”, nasz CEO, Rafał Hryniewicz rozmawiał z zaproszonymi ekspertami Krzysztof Busz z Impel Business Solutions (ekspert z zakresu compliance, ESG, zarządzania kryzysowego i komunikacji) oraz Witold Kowalski (konsultant, mentor i trener biznesowy, były CEO Nike Poland) o whistleblowingu jako istotnym narzędziu wspierającym zarządzanie organizacją.

👉 W trzecim odcinku opowiadamy o tym, dlaczego warto spojrzeć na temat whistleblowingu z szerszej perspektywy oraz jakie korzyści dla organizacji – nie tylko w zakresie zarządzania zgłoszeniami o naruszeniach – może przynieść odpowiednio wdrożony system whistleblowingowy. Tym odcinkiem Akademii E-nform chcemy pokazać jak dzięki systemom zgłaszania nieprawidłowości doskonalić organizację na wielu płaszczyznach. Chcemy Wam pokazać, że dzięki mądrze wdrożonemu procesowi whistleblowingowemu można stworzyć efektowną i dobrze zorganizowaną firmę, w której wszyscy pracownicy czują się słuchani i zaangażowani.

Nie czekajcie dłużej i już teraz zajrzyjcie na nasz kanał, aby obejrzeć drugą część trzeciego odcinka Akademii E-nform.

#Zarządzanie #Whistleblowing #Compliance #Sygnaliści #AkademiaEnform

Vector

autor

E-nform

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
mapa_rafal_hryniewicz
dobra-wiara-i-motywacja-sygnalisty
KIM-JEST-SYGNALISTA

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top