• e-nform
  • Jak wdrożyć skuteczny system dla sygnalistów cz. 1

Jak wdrożyć skuteczny system dla sygnalistów cz. 1

9 lutego, 2024

news:

Jak wdrożyć skuteczny system dla sygnalistów cz. 1

Czy wiesz, że wdrożenie skutecznego systemu dla sygnalistów wymaga nie tylko czasu, ale także konsekwentnego i świadomego działania? Jest to niezwykle istotne dla organizacji pragnących budować kulturę speak-up oraz zaufanie wśród pracowników.

Zapraszamy Cię do obejrzenia naszego najnowszego odcinka #AkademiaEnformShorts, w którym omawiamy pierwszą część kluczowych elementów procesu wdrożenia skutecznego systemu dla sygnalistów. W kolejnym odcinku będziemy kontynuować ten ważny temat.

Jeśli chcesz podjąć świadome kroki w kierunku wdrożenia efektywnego systemu whistleblowingowego, nasza seria jest dla Ciebie!🚀

Oglądaj całą serię również na YouTube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLt1TT_-BskyeL6r8tBDIzLKKuNg_1qjcH

Pssst! Zostaw suba, jeśli interesuje Cię ta tematyka. 😉

Vector

autor

E-nform

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top