• e-nform
  • Kim jest sygnalista? [Akademia E-nform Shorts]

Kim jest sygnalista? [Akademia E-nform Shorts]

17 października, 2023

news:

Kim jest sygnalista? [Akademia E-nform Shorts]

Nowy odcinek #AkademiaEnformShorts już dostępny! 🚀

W dzisiejszym odcinku Akademii E-nform Shorts nasz CEO Rafał Hryniewicz pokazuje, że tematyka sygnalistów już na etapie definicji może nastręczać pewnych trudności…

👉 Z tego odcinka dowiesz się kim jest sygnalista w szerszym i węższym (prawnym) kontekście i na co zwrócić uwagę, żeby upewnić się, że osoba zgłaszająca może być uznana za sygnalistę.

Dlaczego sygnaliści są ważni? Bo informacje od nich przekazywane są jednym z najcenniejszych aktywów organizacji, a odpowiednie zarządzanie nimi to klucz do sukcesu i rozwoju każdej organizacji.

🔥 Pamiętaj również o obserwowaniu e-nform i subskrybowaniu naszego kanału na YouTube, aby być na bieżąco z najnowszymi odcinkami.

Vector

autor

E-nform

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top