Konferencja LEAF 2022

26 października, 2022

event, news:

Konferencja LEAF 2022

W dniach 26-28 października 2022 r., w Warszawie odbyła się specjalistyczna, międzynarodowa konferencja LEAF 2022 (Law Enforcement Analysis of the Future) zorganizowana przez Centralne Biuro Antykorupcyjne wraz z krajowymi i zagranicznymi Partnerami.

Konferencja LEAF 2022 to międzynarodowe spotkanie polskich i zagranicznych specjalistów i praktyków z zakresu analizy kryminalnej i strategicznej oraz przedstawicieli świata nauki, poświęcone różnorodnym aspektom analizy danych w obszarze zwalczania i przeciwdziałania przestępczości oraz zagrożeniom państwa.

W trzecim dniu konferencji, przedstawiciel Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie dr inż. Jacek Dajda, w trakcie swojej niezwykle ciekawej prezentacji omawiał między innymi wyniki ponad trzyletniego projektu o nazwie „Przetwarzanie i analiza danych masowych w odniesieniu do przestępstw gospodarczych” finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (Projekt FILINK). Projekt ten realizowany był przez konsorcjum, w którego skład poza AGH University of Science and Technology w Krakowie oraz Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego wchodziła także firma e-nform.

Oczywiście wśród uczestników konferencji LEAF 2022 nie mogło zabraknąć CEO naszej firmy Rafał Hryniewicz – byłego wieloletniego analityka kryminalnego i strategicznego oraz obecnego wykładowcy z zakresu analizy informacji m.in. na kilku kierunkach studiów podyplomowych.

Gratulujemy organizatorom bardzo udanego wydarzenia, zarówno na płaszczyźnie merytorycznej, jak i organizacyjnej i mamy nadzieję, że będzie kontynuacja Konferencji LEAF w latach kolejnych, co jest bardzo oczekiwane przez środowisko praktyków i naukowców.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top