• e-nform
  • KONGRES DOBRYCH PRAKTYK ESG/SDG/CSR

KONGRES DOBRYCH PRAKTYK ESG/SDG/CSR

8 grudnia, 2021

news:

KONGRES DOBRYCH PRAKTYK ESG/SDG/CSR

Serdecznie zapraszamy na KONGRES DOBRYCH PRAKTYK ESG/SDG/CSR, który odbędzie się w formie online już w najbliższą środę – 8 grudnia 2021 roku. e-nform ma zaszczyt być partnerem tego wydarzenia.

Kongresu Dobrych Praktyk to miejsce, gdzie eksperci ze świata biznesu, startupów i organizacji pozarządowych dzielą się m.in. dobrymi praktykami w zakresie zrównoważonego rozwoju.

W trakcie kongresu, o godzinie 13:00 Rafał Hryniewicz z e-nform poprowadzi panel ekspercki, pt. “Ochrona sygnalistów jako ważny element strategii ESG”, w którym wezmą udział znakomici eksperci z obszaru compliance, tj. Angelika Ciastek – Zyska z Pwc, Katarzyna Randzio-Sajkowska z SKS, Anna Tomiczek z Tauron Polska Energia oraz Kamil Furman z Eurovia. O wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny Kongresu zadbają tacy Partnerzy jak: Akademia Leona Koźmińskiego, Small Step Matters, HB Reavis – międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu przestrzeni pracy, ABSInstitute, Climate – KIC, Fundacja Carbon Footprint, Instytut Myśli Europejskiej, COBIN Angels – organizator konkursu Business Angel of the year 2021, Proptech Foundation, BuildTheWeb i AGENCJA vi oraz e-nform.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top