Partner E-nform RED INTO GREEN

19 stycznia, 2023

news:

Partner E-nform RED INTO GREEN

Niektórzy twierdzą, że przeciwności się przyciągają, tak jak różnoimienne bieguny magnesów. W biznesie zazwyczaj przyciągają się jednak podobieństwa, np. podobne wartości, wizje, sposób działania.

Kiedy RED INTO GREEN pojawił się w naszym otoczeniu biznesowym, poczuliśmy ten efekt przyciągania.

Dlaczego?

Ponieważ zespół RED INTO GREEN tak jak zespół e-nform:

👉 działa z podobną pasją i profesjonalizmem,
👉 stawia na ciągłe doskonalenie swego produktu,
👉 wierzy, że to, co robi, ma sens, gdyż przynosi wartość dodaną klientom,
👉 cieszy się tym, co robi!!!

I jeszcze jedno – nasze usługi się uzupełniają, pozwalając naszym klientom na lepsze zabezpieczenie oraz doskonalenie ich organizacji.

Dlatego z radością przyjęliśmy otwartość RED INTO GREEN na połączenie sił, by oferować i rozwijać nasze komplementarne rozwiązania oraz prowadzić wspólne przedsięwzięcia edukacyjne w obszarze szeroko pojętego #compliance.

Co więcej, aplikacja RED INTO GREEN tak się nam spodobała, że szykujemy się już do jej wdrożenia.

Co to jest RED INTO GREEN?

To rozwiązanie IT dla wszystkich organizacji, które chcą w sposób efektywny, rzetelny i zgodny z obowiązującym prawem zarządzać procesami w obszarze #RODO.

RED INTO GREEN jest narzędziem do wszechstronnej analizy ryzyka, a także gromadzenia informacji o procesach – czynnościach przetwarzania danych osobowych, wykorzystywanych zasobach informatycznych, personalnych i organizacyjnych. System pozwala na jasne i przejrzyste przedstawienie informacji na temat ryzyk występujących w organizacji. Narzędzie wspiera pracę Inspektora Ochrony Danych oraz wszystkie osoby odpowiedzialne za szacowanie ryzyka i opracowywanie planów postępowania z ryzykiem.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top