Partnerstwo z Celius

5 lutego, 2021

news:

Partnerstwo z Celius

Jest nam bardzo miło poinformować, że Celius Sp. z o.o. dołączyła do grona Partnerów E-nform. Współpraca E-nform i Celius pozwoli na dostarczanie klientom obu spółek komplementarnych i profesjonalnych usług, w szczególności w zakresie wdrażania i zarządzania systemami whistleblowingowymi oraz systemami zarządzania kryzysowego.

Współpraca E-nform i Celius to de facto konsekwencja bardzo dobrych relacji biznesowych i osobistych przedstawicieli obu firm, którzy przez ostatnie lata mieli przyjemność realizować wspólnie ambitne, a czasami nawet unikalne na skalę krajową projekty wdrożeniowe w obszarze systemów whistleblowingowych.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top