Partnerstwo z NGL Legal

June 1, 2021

news:

Partnerstwo z NGL Legal

Jest nam bardzo miło poinformować, że e-nform i NGL Legal nawiązały współpracę partnerską w obszarze wdrażania i zarządzania profesjonalnymi systemami dla sygnalistów.

W tym partnerstwie E-nform dostarcza, utrzymuje i rozwija profesjonalną i najbardziej zaawansowaną funkcjonalnie polską platformę whistleblowingową, a NGL zapewnia swoim klientom profesjonalne usługi w zakresie wdrażania i obsługi systemu zgłaszania nieprawidłowości, w tym obsługę prawną. NGL Legal to dynamicznie rozwijający się zespół prawników i doradców podatkowych, którzy połączyli swoje bogate doświadczenia zawodowe zdobyte w polskich i międzynarodowych firmach prawniczych, jak również w spółkach z wielkiej czwórki.

Dzięki tej synergii Zespół NGL Legal świetnie rozumie otoczenie biznesowe klientów i wyzwania związane z prowadzeniem działalności oraz potrafi dostosować swoje usługi do potrzeb klientów.

W związku z tym, że obie nasze firmy uwielbiają działać i nie lubią tracić cennego czasu, już pracujemy nad pierwszym wspólnym projektem

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
mapa_rafal_hryniewicz
dobra-wiara-i-motywacja-sygnalisty
KIM-JEST-SYGNALISTA

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top