• e-nform
  • Pierwsza część odcinka 3. Akademii E-nform “Od whistleblowingu do doskonalenia organizacji”

Pierwsza część odcinka 3. Akademii E-nform “Od whistleblowingu do doskonalenia organizacji”

10 maja, 2023

news:

Pierwsza część odcinka 3. Akademii E-nform “Od whistleblowingu do doskonalenia organizacji”

Mamy dla Was świetną wiadomość! Na naszym kanale YouTube pojawił się kolejny odcinek #AkademiaEnform! W trzecim odcinku, zatytułowanym “Od whistleblowingu do doskonalenia organizacji”, nasz CEO, Rafał Hryniewicz rozmawiał z zaproszonymi ekspertami Krzysztof Busz (ekspert z zakresu compliance, ESG, zarządzania kryzysowego i komunikacji) oraz Witold Kowalski (konsultant, mentor i trener biznesowy, były CEO Nike Poland) o whistleblowingu jako istotnym narzędziu wspierającym zarządzanie organizacją.

👉 W najnowszym odcinku opowiemy o tym, dlaczego warto spojrzeć na temat whistleblowingu z szerszej perspektywy oraz jakie korzyści dla organizacji – nie tylko w zakresie zarządzania zgłoszeniami o naruszeniach – może przynieść odpowiednio wdrożony system whistleblowingowy. Tym odcinkiem Akademii E-nform chcemy pokazać jak dzięki systemom zgłaszania nieprawidłowości doskonalić organizację na wielu płaszczyznach. Chcemy Wam pokazać, że dzięki mądrze wdrożonemu procesowi whistleblowingowemu można stworzyć efektowną i dobrze zorganizowaną firmę, w której wszyscy pracownicy czują się słuchani i zaangażowani.

Nie czekajcie dłużej i już teraz zajrzyjcie na nasz kanał, aby obejrzeć pierwszą część trzeciego odcinka Akademii E-nform.

🔔 Nie przegapcie również innych ciekawych materiałów od e-nform. Subskrybujcie nasz kanał, aby być na bieżąco z najnowszymi odcinkami:

Vector

autor

E-nform

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top