Ruszamy z #AkademiaEnformShorts!

27 września, 2023

news:

Ruszamy z #AkademiaEnformShorts!

Witajcie! 

W ramach #AkademiaEnformShorts 🎥 będziemy dostarczać Wam cenne informacje na temat różnych aspektów związanych z whistleblowingiem. A to wszystko w krótkich, konkretnych, jednominutowych filmikach!

Czy zastanawialiście się, kim jest sygnalista? Jaką rolę pełni w organizacji? Czy jest dla niej szansa, a może zagrożeniem? Na te i wiele innych pytań odpowie nasz doświadczony CEO, Rafał Hryniewicz 💪. To niepowtarzalna okazja, aby zgłębić swoją wiedzę na temat różnych aspektów zgłaszania nieprawidłowości i zapewnienia ochrony sygnalistom!

💡 Serię #AkademiaEnformShorts można śledzić na naszych profilach społecznościowych, gdzie regularnie będziemy publikować krótkie filmy zawierające informacje, wskazówki i porady dotyczące szeroko rozumianych systemów whistleblowingowych. Będziemy też zachęcać Was do zadawania pytań i dzielenia się swoimi przemyśleniami. Naszym celem jest dostarczanie Wam jak najwięcej wartościowej wiedzy w łatwej i przyjemnej formie.

Bądźcie z nami na bieżąco i śledźcie naszą serię #AkademiaEnformShorts, aby poszerzyć swoją wiedzę i być gotowym na wprowadzenie nowych przepisów 😊!

Vector

autor

E-nform

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top