VII Podkarpackie Forum Audytu

1 kwietnia, 2022

news:

VII Podkarpackie Forum Audytu

W piątek 1 kwietnia br. Rafał Hryniewicz z e-nform wystąpił z prelekcją na VII Podkarpackim #ForumAudytu.

W trakcie wystąpienia zatytułowanego “Błędy w analizie informacji w obszarze zwalczania nadużyć” omawiał różnego rodzaju błędy, które mogą wystąpić w procesie przetwarzania informacji i tym samym wpływać negatywnie na podejmowane w organizacji procesy decyzyjne, szczególnie w obszarze zwalczania nadużyć.

Po swoim wystąpieniu, w ramach panelu dyskusyjnego, Rafał Hryniewicz wraz z drugim prelegentem prof. dr hab. inż. Jarosławem Wołejszo odpowiadali na pytania uczestników.

Organizatorem Forum były Uniwersytet Rzeszowski – Instytut Ekonomii i Finansów i Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej wspierane przez Instytut Nauk o Bezpieczeństwie Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego oraz Stowarzyszenie Certyfikowanych Audytorów i Specjalistów ds. Kontroli Wewnętrznej.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top