Webinarium e-nform

May 26, 2022

event, news:

Webinarium e-nform

Liczni uczestnicy naszego ostatniego webinarium zapoznali się z istotnymi aspektami bezpieczeństwa danych w systemach whistleblowingowych.

Rafał Hryniewicz wraz z Jarosław Kamiński i Adam Wodz zapewnili nam dwugodzinną dyskusję wypełnioną po brzegi praktycznymi wskazówkami i ciekawymi case study z ich wieloletniej pracy w obszarach bezpieczeństwa informacji obejmujących zarówno aspekty prawne (w tym wymogi RODO), jak i techniczne (w tym zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa).

Ponownie serdecznie dziękujemy za liczny udział, bardzo miłe komentarze oraz wysokie oceny wydarzenia (tym razem 5/5)!!!

Jeśli nie było Cię z nami – nic straconego! Nagranie webinarium zostanie przesłane do wszystkich poprawnie zarejestrowanych osób.
Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach, jakie zagadnienia powinniśmy jeszcze poruszyć na naszych kolejnych webinarach! 😉

Partnerzy wydarzenia: Praktycy Compliance Stowarzyszenie oraz Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej – PIKW.

Webinar realizowany we współpracy z Poka Loka Films w STUDIO 3.0.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
mapa_rafal_hryniewicz
dobra-wiara-i-motywacja-sygnalisty
KIM-JEST-SYGNALISTA

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top