• e-nform
  • Webinarium e-nform: “Bezpieczeństwo danych w systemach whistleblowingowych”

Webinarium e-nform: “Bezpieczeństwo danych w systemach whistleblowingowych”

26 maja, 2022

event, news:

Webinarium e-nform: “Bezpieczeństwo danych w systemach whistleblowingowych”

Liczni uczestnicy naszego ostatniego webinarium zapoznali się z istotnymi aspektami bezpieczeństwa danych w systemach whistleblowingowych.

Rafał Hryniewicz wraz z Jarosław Kamiński i Adam Wodz zapewnili nam dwugodzinną dyskusję wypełnioną po brzegi praktycznymi wskazówkami i ciekawymi case study z ich wieloletniej pracy w obszarach bezpieczeństwa informacji obejmujących zarówno aspekty prawne (w tym wymogi RODO), jak i techniczne (w tym zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa).

Ponownie serdecznie dziękujemy za liczny udział, bardzo miłe komentarze oraz wysokie oceny wydarzenia (tym razem 5/5)!!!

Jeśli nie było Cię z nami – nic straconego! Nagranie webinarium zostanie przesłane do wszystkich poprawnie zarejestrowanych osób.
Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach, jakie zagadnienia powinniśmy jeszcze poruszyć na naszych kolejnych webinarach! 😉

Partnerzy wydarzenia: Praktycy Compliance Stowarzyszenie oraz Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej – PIKW.

Webinar realizowany we współpracy z Poka Loka Films w STUDIO 3.0.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top