• e-nform
  • Webinarium: “Sygnaliści w gminach. Wyniki badań 2020”

Webinarium: “Sygnaliści w gminach. Wyniki badań 2020”

14 kwietnia, 2021

event, news:

Webinarium: “Sygnaliści w gminach. Wyniki badań 2020”

Już 14 kwietnia o godzinie 9:00, w trakcie spotkania online przedstawimy raport pt. “Sygnaliści w gminach. Wyniki badań 2020”, który jest wynikiem unikatowych badań naukowych przeprowadzonych w 2020 r. przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i e-nform.

Podczas badania poszukiwano odpowiedzi między innymi na pytania:

✔️ Czy w jednostkach samorządu terytorialnego szczebla gminnego w Polsce rozpoczęto wdrażanie systemu ochrony sygnalistów lub jego elementów?

✔️ Jakie elementy systemu ochrony sygnalistów zostały już wdrożone w jednostkach samorządu terytorialnego szczebla gminnego w Polsce?

✔️ Jakie są przyczyny zaniechania działań w zakresie wdrażania systemu dla sygnalistów w sektorze samorządowym szczebla gminnego w Polsce?

✔️ W jaki sposób gminy przeciwdziałają nieprawidłowościom?

Ponadto, w trakcie webinarium, nasz gość Marcin Waszak z Fundacja im. Stefana Batorego przedstawi obowiązki gmin w zakresie wdrażania systemu dla sygnalistów, wynikające z dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top