Whistleblowing Summit 2021

October 7, 2021

news:

Whistleblowing Summit 2021

Dobiegający końca 2021 rok był wyjątkowy dla e-nform – pełny wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów, ale i serdeczności, osiągniętych celów i sukcesów.

Spośród nich na wyróżnienie niewątpliwie zasługuje konferencja Whistleblowing Summit, którą przygotowywaliśmy dla Was przez wiele miesięcy.

Zobaczcie, jak wyglądała realizacja wydarzenia po drugiej stronie ekranu!

Konferencja #WhistleblowingSummit odbyła się 7 października br. i – dzięki wirtualnej formule – wzięło w niej udział aż ponad 900 uczestników połączonych z nami z różnych miast Polski.

Dzięki wsparciu sponsorów konferencja mogła odbyć się bezpłatnie na najwyższym poziomie merytorycznym i realizacyjnym – z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii dostępnej na rynku.

Uczestnicy, w trakcie prawie 10 godzin, mieli okazję obejrzeć kilkanaście wystąpień oraz wysłuchać dyskusji ekspertów o ochronie sygnalistów w Polsce oraz zbliżających się zmianach prawnych.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
mapa_rafal_hryniewicz
dobra-wiara-i-motywacja-sygnalisty
KIM-JEST-SYGNALISTA

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top