• e-nform
  • Współpraca E-nform z Witoldem Kowalskim

Współpraca E-nform z Witoldem Kowalskim

24 stycznia, 2023

news:

Współpraca E-nform z Witoldem Kowalskim

Co ma wspólnego były CEO Nike Poland z tematyką whistleblowingu?

Całkiem sporo, choć w innym kontekście niż pewnie myślicie.

Witold Kowalski to były CEO Nike Poland, a obecnie trener, mentor i konsultant biznesowy z trzydziestopięcioletnim doświadczeniem. W trakcie swojej wieloletniej kariery biznesowej, w tym jako CEO dużych i znanych w Polsce i na świecie firm, starał się tworzyć taką kulturę organizacyjną, która sprzyjała otwartemu dialogowi i budowie zaufania między pracownikami i kadrą menedżerską. Dla Witolda było oczywiste, że zapewnienie bezpieczeństwa psychologicznego jest fundamentem efektywnego i stabilnego rozwoju firmy. Lepiej skutecznie zapobiegać kryzysom, niż je gasić. W żadnej organizacji nie wyeliminuje się ryzyka wystąpienia nieprawidłowości. Ludzie mają swoje ciemne strony, których można nie zauważyć w odpowiednim czasie. I w takim przypadku sygnaliści są niezwykle istotnym elementem wzmacniającym bezpieczeństwo organizacji, gdyż proaktywnie pomagają eliminować problemy w zarodku. To taki dodatkowy i bardzo przydatny bezpiecznik. Problem w tym, że często niedoceniany, niezauważany lub wręcz ignorowany przez menedżerów.

Między innymi o tym właśnie Witold opowiadał na ostatniej edycji konferencji Whistleblowing Summit 2022 jako gość specjalny. Temat jego wystąpienia: „Co robiłem jako CEO, aby bycie sygnalistą w mojej firmie nie było konieczne!” mówi sam za siebie. Podejście prezentowane przez Witolda jest niezwykle bliskie e-nform, a fakt, że menedżer tej klasy ma taką świadomość zarówno roli lidera, jak i roli sygnalistów w organizacji, sprawił, że zaprosiliśmy Witolda do współpracy. Jesteśmy dumni, że przy wsparciu jego ogromnego doświadczenia w zarządzaniu opartym m.in. na bezpieczeństwie psychologicznym, będziemy mogli budować świadomość menedżerów firm na najwyższym poziomie. Witoldzie, witamy w rodzinie e-nform i dziękujemy za zaufanie!

Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich na profesjonalne szkolenia i mentoring prowadzony przez Witolda dla najwyższej kadry kierowniczej, w ramach realizowanych przez e-nform wdrożeń systemów whistleblowingowych. Poniżej parę dodatkowych informacji o naszym nowym Partnerze i ekspercie.

Witold Kowalski

– Wprowadził do Polski i zarządzał przez trzynaście lat Nike Poland.
– Jest założycielem polskiego oddziału Telepizza, gdzie przez siedem lat był dyrektorem generalnym.
– Holistyczny konsultant, który przez jedenaście lat prowadzenia własnej firmy WK Profit Consulting pomagał w zarządzaniu i przywództwie przedsiębiorstwom z różnych sektorów i krajów.
– Wielokrotny mentor w centralnych projektach innowacyjnych Komisji Europejskiej, Fundacji Liderek Biznesu i Akademii Menedżera Innowacji. Autor książki „Prawdziwy lider w firmie z sensem”.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top