• e-nform
  • XVI DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

XVI DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

28 stycznia, 2022

news:

XVI DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Czy pracodawcy są odpowiednio przygotowani na realizację obowiązków związanych z zapewnieniem wewnętrznych kanałów zgłoszeń oraz ochroną osoby dokonującej zgłoszenia (sygnalisty), także w zakresie obowiązków administratora danych?

Między innymi na takie pytanie odpowiadał dzisiaj Rafał Hryniewicz z e-nform w trakcie konferencji zorganizowanej przez Urząd Ochrony Danych Osobowych z okazji Dnia ochrony danych osobowych.

Bardzo ciekawa debata, doborowi prelegenci, kilkuset uczestników, dobrze zorganizowana i moderowana konferencja!!!

Korzystając z okazji, bardzo doceniamy i dziękujemy organizatorom konferencji z UODO za uwzględnienie w dyskusji tematyki sygnalistów, która jest niezwykle aktualna i nierozerwalnie związana z bezpieczeństwem danych osobowych wszystkich uczestników tego procesu, nie tylko samych sygnalistów. Cieszymy się również, że program konferencji położył także nacisk na edukację, która jest punktem wyjścia do świadomego działania człowieka.

Vector

autor

Jakub Puławski

udostępnij

Czytaj także

aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
aKADEMIA-e-NFORM-sHORTS-NA-STRONE-BANER
Komu-służy-osoba-przyjmująca-zgłoszenia-od-sygnalistów
5-powodów,-dla-których-warto-wdrożyć-system-zgłaszania-naruszeń-(system-whistleblowingowy)-przed-uchwaleniem-ustawy-o-ochronie-sygnalistów

Dołącz do grona naszych profesjonalnych Partnerów

Przekonaj się jak e-nform whistleblowing system może zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność Twojej organizacji w osiąganiu jej celów!

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego systemu lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Scroll to Top